6 Eksenli paslanmaz çelik alüminyum kaynak robotik iş istasyonu
Tanım
2 eksenli konumlandırıcı, ±180° yatay döndürme ve ters yönde döndürme işlemlerini gerçekleştirebilir.
Pozisyonlayıcının dönüşü, robot kontrol kabininin altına bağlı olan kontrol kabini tarafından kontrol edilir. Kaynak işlemi sırasında, robot ve pozisyonlayıcı arasında senkronize hareketler gerçekleştirilebilir.
Bu pozisyonlayıcı, birden fazla açıda kaynak yapılması gereken iş parçaları için uygundur ve daha esnek kaynak çalışmaları için kaynak robotlarıyla birlikte kullanılabilir, ayrıca kaynak verimliliğini ve kalitesini artırabilir.
Pozisyonlayıcı teknik parametresi
| Model | JHY4030P-080 |
| Nominal Giriş Gerilimi | Tek fazlı 220V, 50/60Hz |
| Motor İzolasyon Sınıfı | F |
| Çalışma Masası | Çap 800 mm (isteğe bağlı) |
| Ağırlık | Yaklaşık 400 kg |
| Maksimum Yük Kapasitesi | Eksenel Yük Kapasitesi ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg isteğe göre özelleştirilebilir) |
| Tekrarlanabilirlik | ±0,1 mm |
| Durdurma Konumu | Herhangi bir pozisyon |
Robot iş istasyonu bileşenleri
| Ürün | Miktar |
| 6 eksenli kaynak robotu | 1 set |
| 2 eksenli konumlandırıcı | 1 set |
| Kaynak güç kaynağı | 1 set |
| Kaynak torcu | 1 set |
| Kontrol kutusu | 2 adet |
| Meşale temizleme istasyonu | 1 set |
| Robot lineer rayı | *m (isteğe bağlı) |
| Lazer sensörü | 1 set (isteğe bağlı) |
| Güvenlik ışık perdesi | 1 set (isteğe bağlı) |
| Güvenlik çiti | *m (isteğe bağlı) |
Neden bizi tercih etmelisiniz?
1. Biz Çin'de kaynak robotu üreten ilk firmalardan biriyiz.
2. Biz sadece robot üreticisi değiliz, aynı zamanda pozisyonlama cihazları da üretiyoruz.
3. Robotik entegrasyonlu projelerde 10 yılı aşkın deneyim.
4. Robot kontrol sistemi kullanımı kolay ve istikrarlıdır.
5. Robot kontrol sistemi 12 eksene kadar kontrol sağlayabilir.
6. Ürünlerimiz Güneydoğu Asya, Batı Asya, Avrupa, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avustralya vb. bölgelerdeki 30'dan fazla ülkeye satılmıştır.













