yüksek hassasiyetli kaynak pozisyonlayıcısı, servo motorlu
Pozisyonlayıcı Boyutları

Tanım
2 EKSENLİ SERVO KONUMLANDIRICI
- Kaynak robot sistemleri için konumlandırıcılar
- Bir eksen yatay olarak döndürülebilir ve diğer eksen, karmaşık iş parçalarının çok açılı kaynaklanması için yukarı ve aşağı doğru çevrilebilir.
- Pozisyonlayıcı, robotla aynı tahrik mekanizmasını kullanır ve yüksek hız, yüksek hassasiyet ve yüksek yük taşıma kapasitesine sahiptir.
- Daha yüksek kaynak kalitesi sağlar
- Geliştirilmiş izin verilen moment, atalet ve yük taşıma kapasitesine sahip kompakt bir gövde elde edilebilir.
Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa gibi diğer robot markalarına da uyarlanabilir. (Müşteriler tarafından motor çizimi sunulmalıdır, biz de motor çizimine göre montaj deliğini açarız.)
PLC kabini isteğe bağlıdır.
Pozisyonlayıcı Çapı
| Model | JHY4030P-080 |
| Nominal Giriş Gerilimi | Tek fazlı 220V, 50/60Hz |
| Motor İzolasyon Sınıfı | F |
| Çalışma Masası | Çap 800 mm (isteğe bağlı) |
| Ağırlık | Yaklaşık 400 kg |
| Maksimum Yük Kapasitesi | Eksenel Yük Kapasitesi ≤300kg / ≤500kg (>500kg isteğe göre özelleştirilebilir) |
| Tekrarlanabilirlik | ±0,1 mm |
| Durdurma Konumu | Herhangi bir pozisyon |
Paket: Ahşap kutular
Teslim süresi: Ön ödeme alındıktan sonra 40 gün.
SSS
1. S: Pozisyonlayıcınızı Fanuc/ABB/Kuka/Yaskawa robotum için kullanabilir miyim?
A: Evet. Ancak motoru kendiniz temin edip monte etmeniz gerekiyor.
2. Soru: Pozisyonunuz robotunuzla senkronize olarak hareket edebilir mi?
A: Evet.






