2 eksenli döndürücüye sahip MIG TIG kaynak robot kolu

Tanım
Çeşitli büyük sac metal parçaların ve karmaşık parçaların otomatik kaynak, dikiş kaynağı ve nüfuz kaynağı için uygundur.
Robot, Çin Fikri Mülkiyet Ofisi'nin patent onayını ve ihracat için CE sertifikasını almıştır.
2 eksenli konumlandırıcı cihazın taşıma kapasitesi ve döner tabla boyutu özelleştirilebilir.
Bu robot kaynak istasyonu genellikle esnek yerleşim düzenine sahip basit ekipmanlarla yapılandırılır. İstasyon yerleşimini sahadaki duruma göre değiştirebilirsiniz. Seçebileceğiniz çevre ekipmanları arasında şunlar bulunur: temizleme torç istasyonu, döner konumlandırıcı, lazer takip sistemi, uzaktan kumanda kutusu vb. Ücretsiz teknoloji eğitimi sunabiliriz.
Pozisyonlayıcı teknik parametresi
| Model | JHY4050L-080 |
| Nominal Giriş Gerilimi | Tek fazlı 220V, 50/60Hz |
| Motor İzolasyon Sınıfı | F |
| Çalışma Masası | Çap 800 mm (isteğe bağlı) |
| Ağırlık | Yaklaşık 400 kg |
| Maksimum Yük Kapasitesi | Eksenel Yük Kapasitesi ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg isteğe göre özelleştirilebilir) |
| Tekrarlanabilirlik | ±0,1 mm |
| Durdurma Konumu | Herhangi bir pozisyon |
Malzeme
Paslanmaz Çelik Kaynak
Alüminyum Kaynağı
Karbon Çelik Kaynağı
Galvanizli boru/boru/plaka kaynağı
Soğuk Haddeleme Kaynağı
Başvuru
Otomobil parçaları, bisiklet parçaları, araba parçaları, çelik mobilyalar, yeni enerji, çelik yapılar, inşaat makineleri, fitness ekipmanları vb.
Paket:Ahşap kasalar
Teslimat süresi:Ön ödemenin alınmasından 40 gün sonra
SSS
S: Bana uygun bir robot önerebilmeniz için hangi bilgileri vermem gerekiyor?
Cevap: Lütfen iş parçasının malzemesini, kalınlığını, kaynak konumunu, boyutlarını ve ağırlığını da içeren detaylı çizimlerini sağlayın.
S: Ürünümüz için özelleştirilmiş hizmet sağlayabilir misiniz?
Cevap: Evet. Ürününüze özel profesyonel robotik kaynak sistemi çözümleri sunacağız. Sadece detaylı ürün çizimlerinizi ve kaynak gereksinimlerinizi bize göndermeniz yeterli, ardından size özel teknik teklifimizi hazırlayacağız.
S: Bana bazı uygulama videoları gösterebilir misiniz?
Cevap: Elbette. Tüm uygulama videolarımızı YouTube kanalımızda "JHY industrial robot" diye aratarak izleyebilirsiniz veya satış ekibimizden size göndermelerini isteyebilirsiniz.
S: Ürünümüzün kaynak kalitesini öğrenmek istiyorum, ne yapmalıyım?
Cevap: Kaynak testi için numunelerinizi fabrikamıza gönderebilirsiniz. Kaynak testinden sonra, referans olması için kaynak videosunu ve resimlerini size göndereceğiz. Ayrıca doğrulama için numuneleri size geri göndereceğiz.












