Motor servolu boru döndürme kaynak pozisyonlayıcısı
Pozisyonlayıcı Boyutları

Tanım
- Bu boru kaynak pozisyonlayıcısı, boru sarmadan şasi parçaları veya sokak lambası direği gibi çok uzun parçaların konumlandırılmasına kadar çeşitli uygulamalarda kullanılır.
- Kaynak pozisyonlayıcıları, boru, mil, tekerlek, dirsek ve diğer bağlantı parçalarının kaynaklanmasında verimliliği önemli ölçüde artırır.
- Kaynak döner tablasının boyutu ve eksenel yük kapasitesi özelleştirilebilir, aynalar ve destek tekerlekleri mevcuttur.

- Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa gibi diğer robot markalarına da uyarlanabilir. (Müşteriler tarafından motor çizimi sunulmalıdır, biz de motor çizimine göre montaj deliğini açarız.)
- PLC kabini isteğe bağlıdır.
Pozisyonlayıcı Çapı
| Model | JHY4010T-050 |
| Nominal Giriş Gerilimi | Tek fazlı 220V, 50/60Hz |
| Motor İzolasyon Sınıfı | F |
| Çalışma Masası | Çap 500 mm (isteğe göre ayarlanabilir) |
| Ağırlık | Yaklaşık 400 kg |
| Maksimum Yük Kapasitesi | Eksenel Yük Kapasitesi ≤100kg / ≤300kg/ ≤500kg (özelleştirilebilir) |
| Tekrarlanabilirlik | ±0,1 mm |
| Durdurma Konumu | Herhangi bir pozisyon |
Başvuru
Otomobil parçaları, bisiklet parçaları, araba parçaları, çelik mobilyalar, yeni enerji, çelik yapılar, inşaat makineleri, fitness ekipmanları vb.
Paket: Ahşap kutular
Teslim süresi: Ön ödeme alındıktan sonra 40 gün.
SSS
1. Soru: Kaynak pozisyonlarınızı nasıl seçersiniz?
A: Lütfen iş parçasının ağırlığını, boyutlarını ve kaynak pozisyonunun fotoğraflarını bize bildirin, ardından size uygun kaynak pozisyonlayıcısını önereceğiz.
2. Soru: Pozisyonlayıcınızı Fanuc/ABB/Kuka/Yaskawa robotum için kullanabilir miyim?
A: Evet. Ancak motoru kendiniz temin edip monte etmeniz gerekiyor.
3. Soru: Özel sipariş kabul ediyor musunuz?
A: Evet, konumlandırıcıyı farklı yük taşıma kapasitesi ve çalışma tablası boyutlarıyla tasarlayabiliriz.







