küçük parçalar için robotik kaynak iş istasyonu
Pozisyonlayıcı teknik parametresi
| Model | JHY4010U-050 |
| Nominal Giriş Gerilimi | Tek fazlı 220V, 50/60Hz |
| Motor İzolasyon Sınıfı | F |
| Çalışma Masası | Çap 500 mm |
| Ağırlık | Gerçek ağırlığa bakın. |
| Maksimum Yük Kapasitesi | Eksenel Yük Kapasitesi 100 kg |
| Tekrarlanabilirlik | ±0,1 mm |
| Durdurma Konumu | Herhangi bir pozisyon |
Robot iş istasyonu bileşenleri
1. Kaynak robotu:
Tip: MIG kaynak robotu - BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
TIG kaynak robotu: BR-1510B, BR-1920B
Lazer kaynak robotu: BR-1410G, BR-1610G
2. Pozisyonlandırıcı
Model: JHY4010U-050
Tip: 2 eksenli konumlandırıcı
3. Kaynak güç kaynağı
Tip: 350A/500A kaynak güç kaynağı
4. Kaynak torcu
Tip: hava soğutmalı kaynak torcu, su soğutmalı kaynak torcu, itme-çekme kaynak torcu
5. Meşale temizleme istasyonu:
Model: SC220A
Tip: Otomatik pnömatik kaynak torcu temizleyici
Diğer robot iş istasyonu çevre birimleri
1. Robot ray üzerinde hareket ediyor
Model: JHY6050A-030
2. Lazer sensörü (isteğe bağlı)
Fonksiyon: kaynak takibi, konumlandırma
3. Güvenlik ışık perdesi (isteğe bağlı)
Koruma mesafesi: 0,1-2 m, 0,1-5 m; koruma yüksekliği: 140-3180 mm
4. Güvenlik çiti (isteğe bağlı)
5. PLC kabini (isteğe bağlı)
Kaynak malzemesi
Paslanmaz Çelik Kaynak
Alüminyum Kaynağı
Karbon Çelik Kaynağı
Galvanizli boru/boru/plaka kaynağı
Soğuk Haddeleme Kaynağı
Başvuru
Otomobil parçaları, bisiklet parçaları, araba parçaları, çelik mobilyalar, yeni enerji, çelik yapılar, inşaat makineleri, fitness ekipmanları vb.
Paket:Ahşap kasalar
Teslimat süresi:Ön ödemenin alınmasından 40 gün sonra
SSS
S: Bana uygun bir robot önerebilmeniz için hangi bilgileri vermem gerekiyor?
Cevap: Lütfen iş parçasının malzemesini, kalınlığını, kaynak konumunu, boyutlarını ve ağırlığını da içeren detaylı çizimlerini sağlayın.
S: Ürünümüz için özelleştirilmiş hizmet sağlayabilir misiniz?
Cevap: Evet. Ürününüze özel profesyonel robotik kaynak sistemi çözümleri sunacağız. Sadece detaylı ürün çizimlerinizi ve kaynak gereksinimlerinizi bize göndermeniz yeterli, ardından size özel teknik teklifimizi hazırlayacağız.
S: Garanti süresi ve teslimat süresi nedir?
Cevap: Garanti süresi 12 aydır. Teslimat süresi ise depozitonuzu aldıktan sonra 30 gün içindedir.
S: Ürünümüzün kaynak kalitesini öğrenmek istiyorum, ne yapmalıyım?
Cevap: Kaynak testi için numunelerinizi fabrikamıza gönderebilirsiniz. Kaynak testinden sonra, referans olması için kaynak videosunu ve resimlerini size göndereceğiz. Ayrıca doğrulama için numuneleri size geri göndereceğiz.












