Pistonlu ve hareketli kızaklı kaynak robot hücresi
Tanım
Genellikle, kaynak robot kolunun en uzun erişim mesafesi 2000 mm'dir. İş parçası 2000 mm'lik bir robot için çok büyük olduğunda, hareketli zemin rayı robotun hareket uzunluğunu uzatmaya yardımcı olur. Kontrol kabini, kaynak güç kaynağı ve diğer ekipmanlar da ray üzerinde duracak şekilde tasarlanabilir.
Öte yandan, 1 eksenli baş-kuyruk konumlandırıcı, uzun iş parçasını tutmaya ve ön ve arka kaynak işlemlerini gerçekleştirmek için döndürmeye yardımcı olur.
Pozisyonlayıcı teknik parametresi
| Model | JHY4030A-180 / JHY4030A-250 |
| Nominal Giriş Gerilimi | Tek fazlı 220V, 50/60Hz |
| Motor İzolasyon Sınıfı | F |
| Çalışma Masası | 1800x800 mm / 2500x800 mm (isteğe göre ayarlanabilir) |
| Ağırlık | Yaklaşık 600 kg / Yaklaşık 800 kg |
| Maksimum Yük Kapasitesi | Eksenel Yük Kapasitesi ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg isteğe göre özelleştirilebilir) |
| Tekrarlanabilirlik | ±0,1 mm |
| Durdurma Konumu | Herhangi bir pozisyon |
Hareketli ray teknik parametresi
| Model | JHY6030A/ 6050A/ 6100A |
| Nominal Giriş Gerilimi | Tek fazlı 220V, 50/60Hz |
| Motor İzolasyon Sınıfı | F |
| Çalışma Masası | 500x500 mm (isteğe bağlı) |
| Ağırlık | Yaklaşık 450 kg |
| Maksimum Yük Kapasitesi | Eksenel Yük Kapasitesi ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg isteğe göre özelleştirilebilir) |
| Tekrarlanabilirlik | ±0,1 mm |
| Durdurma Konumu | Herhangi bir pozisyon |
Paket: Ahşap kutular
Teslim süresi: Ön ödeme alındıktan sonra 40 gün.
SSS
S: Kaynak robotuyla uyumlu bir konumlandırıcı da satın almam gerekiyor mu?
Cevap: Bu, iş parçalarınızın karmaşıklığına bağlıdır. İş parçanız karmaşık ise, kaynak robotuyla uyumlu bir konumlandırıcı satın almanız gerekir.
S: Bana uygun bir robot önerebilmeniz için hangi bilgileri vermem gerekiyor?
Cevap: Lütfen iş parçasının malzemesini, kalınlığını, kaynak konumunu, boyutlarını ve ağırlığını da içeren detaylı çizimlerini sağlayın.
S: Ürünümüz için özelleştirilmiş hizmet sağlayabilir misiniz?
Cevap: Evet. Ürününüze özel profesyonel robotik kaynak sistemi çözümleri sunacağız. Sadece detaylı ürün çizimlerinizi ve kaynak gereksinimlerinizi bize göndermeniz yeterli, ardından size özel teknik teklifimizi hazırlayacağız.
S: Makinenin kurulumu için ülkemize mühendis gönderebilir misiniz?
Cevap: Evet. Kurulum, devreye alma ve eğitim konusunda yardımcı olmak için ülkenize mühendis göndereceğiz. Herhangi bir sorun yaşarsanız, çevrimiçi servis de sağlayabiliriz.
S: Ürünümüzün kaynak kalitesini öğrenmek istiyorum, ne yapmalıyım?
Cevap: Kaynak testi için numunelerinizi fabrikamıza gönderebilirsiniz. Kaynak testinden sonra, referans olması için kaynak videosunu ve resimlerini size göndereceğiz. Ayrıca doğrulama için numuneleri size geri göndereceğiz.












